Referanslar
Seramiksan Responsive Mobile Görünümü
Seramiksan Responsive Tablet Görünümü
Seramiksan Responsive Masaüstü Görünümü

Seramiksan

2018

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Çimentaş Responsive Mobile Görünümü
Çimentaş Responsive Tablet Görünümü
Çimentaş Responsive Masaüstü Görünümü

Çimentaş

2018

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesi'nin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet göstermekte olan; 11 çimento fabrikası, 25 terminal, 107 hazır beton ve 3 atık bertaraf tesisi ile sektöründe Dünya’nın önemli grupları arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı.

Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

Bakioğlu Holding Responsive Mobile Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Tablet Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Bakioğlu Holding

2018

Sürekli yatırım ve gelişimle, yer aldığı tüm faaliyet alanlarında "en iyiye" ulaşarak ülkesine değer katan dünya çapında saygın bir şirketler topluluğu olarak "baki" kalma misyonuyla faaliyetlerine yön veren; çekirdekten başlayarak 1973’ten günümüze entegre bir “Ambalaj Sanayi” geliştiren ve bunu uluslar arası standartlara ulaştıran Bakioğlu Holding, bu başarıyı küresel rekabette Türk Ambalaj Sektörü’ne kazandırmaktan gurur duymaktadır.

Organik Holding Responsive Mobile Görünümü
Organik Holding Responsive Tablet Görünümü
Organik Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Organik Holding

2018

Organik Group is a private family owned group of companies established in 1965.Our history dates back to the establishment of Elkasan in 1924. Our  main activities are the Production, Distribution, Research and Licensing of Speciality Chemicals for various industrial applications   for  sophisticated market needs.

Pınar Foods GMBH Responsive Mobile Görünümü
Pınar Foods GMBH Responsive Tablet Görünümü
Pınar Foods GMBH Responsive Masaüstü Görünümü

Pınar Foods GMBH

2018

Satış ve dağıtımının yaptığı tüm et ve süt ürünlerinin üretimini çeşitli Avrupa ülkelerinin önde gelen üreticileri ile birlikte gerçekleştiren Pınar Foods GmbH, Pınar markalı ürünlerin Avrupa'da pek çok seçkin marketin raflarında yer almasını sağlıyor. Üretimi yapan Pınar markalı ürünler; Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda başta olmak üzere AB ülkeleri, ABD ve Azerbaycan'da tüketici ile buluşuyor.

Belenco Responsive Mobile Görünümü
Belenco Responsive Tablet Görünümü
Belenco Responsive Masaüstü Görünümü

Belenco

2017

Peker Yüzey Tasarımları A.Ş., Belenco® Kuvars Yüzeyleri üretmek üzere, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 19 bin metrekaresi kapalı, 36 bin metrekaresi açık alanda kurulmuştur. 10 Aralık 2011’de açılışı gerçekleşen tesiste, dünyanın lider doğal ve kompoze taş teknoloji firması İtalyan Breton S.P.A’nın en gelişmiş teknolojisiyle tam otomatik iki hatta 4 holde, 3 vardiya ile üretim yapılmaktadır.

İnci GS Yuasa Responsive Mobile Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Tablet Görünümü
İnci GS Yuasa Responsive Masaüstü Görünümü

İnci GS Yuasa

2016

İnci Holding’in öncü şirketlerinden, sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Süreko Responsive Mobile Görünümü
Süreko Responsive Tablet Görünümü
Süreko Responsive Masaüstü Görünümü

Süreko

2017

Süreko atık yönetimi Nakliye Lojistik Elektrik Üretimi  A.Ş. Manisa’ nın Kula ilçesinde 01.09.2009 yılında kurulmuştur. Süreko’nun önceliği atıkları geri kazanmak/ geri dönüştürmek ya da atıktan enerji üretmektir. Güvenli ve kontrollü atık yönetiminde, başka hiçbir uygulanabilir seçenek kalmadığında, tercih edilmesi gereken en son yönetim düzenli depolamadır.

TEV Online Bağış Sistemi Responsive Mobile Görünümü
TEV Online Bağış Sistemi Responsive Tablet Görünümü
TEV Online Bağış Sistemi Responsive Masaüstü Görünümü

TEV Online Bağış Sistemi

2018

Ülkemizde uzun yıllardan beri uygulanmak zorunda kalınan, toplumsal maliyeti çok yüksek, ekonomik istikrar programları karşısında, eğitim alanında gittikçe artan gereksinimleri ve istekleri salt Devlet tarafından karşılama olanağı bulunmamaktadır. Bu nedenle, kamu kaynaklarının yetersiz kaldığı günümüzde, başta varlıklı vatandaşlarımız olmak üzere, herkesin gücü oranında milli eğitimimizin temel sorunlarının çözümüne destek olması büyük önem taşımaktadır.

TEV - Türk Eğitim Vakfı, 4 Mayıs 1967 tarihinde merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 hayırsever tarafından bu misyonla kurulmuştur.

Altın Yunus Responsive Mobile Görünümü
Altın Yunus Responsive Tablet Görünümü
Altın Yunus Responsive Masaüstü Görünümü

Altın Yunus

2018

Altın Yunus, Yaşar Holding’in bir kuruluşu olup, Ege’nin incisi, güzel İzmir’in 80 km. batısındaki Çeşme ilçesinin Boyalık Mevkii Kalem Burnu’nda 140.000 m2’lik alanda kurulmuş Türkiye’nin en büyük tesislerinden biridir. İnşasına 1972 yılında başlanmış olup, 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak, 1974 yaz sezonunda faaliyete geçmiştir. Altın Yunus Türkiye ve Ortadoğu’nun ilk bin kişilik, birinci sınıf tatil köyüdür. 

1

HIZLI HİZMET TALEP FORMU

Formumuzu doldurun ve bize taleplerinizi bildirin.