Referanslar | Venüs Ajans - Dijital reklam ajansı, izmir web tasarım ajansı, sosyal medya yönetimi, kurumsal ve profesyonel SEO

Referanslar

HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ AKTİF WEB SİTELERİMİZ

REFERANS PROJELER

ENDA ENERJİ HOLDİNG

Çevre dostu ve profesyonel yönetim anlayışıyla işletilen enerji santralleri vasıtasıyla ürettiği temiz enerjiyi, nihai tüketiciyle buluşturan ENDA Enerji Holding ve grup şirketleri için kurumsal kimlik çalışmalarına uygun, dinamik bir web sitesi hazırladık.

Siteye Git

SERAMİKSAN

Seramik sağlık gereçleri (vitrifiye), yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları üreten Seramiksan için şık ve zamansız bir web sitesi hazırladık.

Siteye Git

BELENCO

Doğal kuvars mineralini birbirinden farklı renkler ve yüzey tasarımları ekleyerek değişik işlemlerden geçirerek üreten Belenco için şık bir web sitesi hazırladık. Belenco’nun yaşam alanlarınıza kattığı değeri web sitesinde de yansıttık.

Siteye Git

ALTINYILDIZ SMOKİN

Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Classics; Altınyıldız Tekstil, NetWork, Fabrika Altınyıldız ve 2007’de piyasaya sunulan Que markaları ile modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon yelpazesi ile cevap veriyor.

Siteye Git

EGE ORMAN VAKFI

1995 yılından beri “Gelecek kuşaklar orman yok demesin.” mottosuyla doğa için çalışan Ege Orman Vakfı’nın web sitesini yeniledik. Kullanıcı deneyimine önem verdiğimiz e-kart, online bağış sistemlerini de modern tasarımımızla geliştirdik.

Siteye Git

VOQ

Banyolarda İtalyan tasarım algısını güçlendiren, Seramiksan’ın yepyeni banyo markası VOQ için hazırladığımız web sitesinde şıklığı ön plana çıkardık.

Siteye Git

ORGANİK HOLDİNG

Organik Holding, 1965 yılında kurulmuş özel bir aile şirketler grubudur. Tarihi 1924 yılında Elkasan'ın kuruluşuna dayanmaktadır. Sofistike pazar ihtiyaçları için çeşitli endüstriyel uygulamalar için özel kimyasalların üretimi, dağıtımı, araştırılması ve lisanslanması üzerine çalışır.

Siteye Git

ÇİMENTAŞ

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesi'nin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet gösteren Çimentaş için sektörünün dinamiklerine uygun, kurumsal bir web sitesi hazırladık. 

Siteye Git

TEKPAN

6 kıtada 85 ülkeye endüstriyel pano ve kabinlerini ihraç eden Tekpan’ın web sitesini yeniledik. Ürün gruplarını, aksesuarlarını modüler bir bakış açısıyla ele aldık.

Siteye Git

GEMA POLİMER

Çevre dostu üretim anlayışıyla sürdürülebilir masterbatch & kompaund çözümleri sunan, öncü ürünleriyle sektörüne değer katan Gema Polimer’in web sitesini yeniledik.

Siteye Git
1