Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.
Referanslar
Seramiksan Responsive Mobile Görünümü
Seramiksan Responsive Tablet Görünümü
Seramiksan Responsive Masaüstü Görünümü

Seramiksan

2018

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Kırçiçeği Responsive Mobile Görünümü
Kırçiçeği Responsive Tablet Görünümü
Kırçiçeği Responsive Masaüstü Görünümü

Kırçiçeği

2020

Kemal İpbaş ve Osman İpbaş tarafından 1985 yılında kurulan Kırçiçeği, bugün 19 şubesi ve İzmir Göztepe’de bulunan kasap dükkanları ile hizmet vermektedir. 1985'ten beri insanların ruhunu doyurmak ve benzersiz  deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Çimentaş Responsive Mobile Görünümü
Çimentaş Responsive Tablet Görünümü
Çimentaş Responsive Masaüstü Görünümü

Çimentaş

2018

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesi'nin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet göstermekte olan; 11 çimento fabrikası, 25 terminal, 107 hazır beton ve 3 atık bertaraf tesisi ile sektöründe Dünya’nın önemli grupları arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı.

Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

Sintan Kimya Responsive Mobile Görünümü
Sintan Kimya Responsive Tablet Görünümü
Sintan Kimya Responsive Masaüstü Görünümü

Sintan Kimya

2019

Sintan Kimya is one of the main synthetic tanning chemical producers in the world and only one in Turkey. By the cooperation of Kromsan (Sisecam) and Cromital SpA, Sintan Kimya opened its doors in 2006 to become one of the leading player of syntan producers worldwide and offer worldclass customer experience with high quality syntans with Italian knowhow.

Bakioğlu Holding Responsive Mobile Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Tablet Görünümü
Bakioğlu Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Bakioğlu Holding

2018

Sürekli yatırım ve gelişimle, yer aldığı tüm faaliyet alanlarında "en iyiye" ulaşarak ülkesine değer katan dünya çapında saygın bir şirketler topluluğu olarak "baki" kalma misyonuyla faaliyetlerine yön veren; çekirdekten başlayarak 1973’ten günümüze entegre bir “Ambalaj Sanayi” geliştiren ve bunu uluslar arası standartlara ulaştıran Bakioğlu Holding, bu başarıyı küresel rekabette Türk Ambalaj Sektörü’ne kazandırmaktan gurur duymaktadır.

Paco Agro Responsive Mobile Görünümü
Paco Agro Responsive Tablet Görünümü
Paco Agro Responsive Masaüstü Görünümü

Paco Agro

2020

Ortaklar Greenhouse is a 51 da., glass, geothermal heated full automated and climate controlled , soilless greenhouse, located in Aydın province of Turkey.

Organik Holding Responsive Mobile Görünümü
Organik Holding Responsive Tablet Görünümü
Organik Holding Responsive Masaüstü Görünümü

Organik Holding

2018

Organik Group is a private family owned group of companies established in 1965.Our history dates back to the establishment of Elkasan in 1924. Our  main activities are the Production, Distribution, Research and Licensing of Speciality Chemicals for various industrial applications   for  sophisticated market needs.

Memorial Consulting Responsive Mobile Görünümü
Memorial Consulting Responsive Tablet Görünümü
Memorial Consulting Responsive Masaüstü Görünümü

Memorial Consulting

2020

Memorial Consulting was established with the mission of becoming a world-class brand in healthcare. Our objective is to make a difference with pioneering practices in the sector with our distinguished staff and satisfaction-oriented service approach. Pioneering the improvement of healthcare services standards with many first practices in Turkey, Memorial also successfully represents Turkish Healthcare Sector abroad with its international diagnostic and treatment centers. 

Ducar Sprinklers Responsive Mobile Görünümü
Ducar Sprinklers Responsive Tablet Görünümü
Ducar Sprinklers Responsive Masaüstü Görünümü

Ducar Sprinklers

2020

DuCaR Sprinklers, Yüzüak Makine'nın tescilli bir markasıdır. Yüzüak Makine 2014 yılı itibarı ile; yurtiçinde 120 noktaya, yurtdışında ise yaklaşık 15 ülkeye ihracat yapmaktadır. DuCaR Sprinklers, Avustralya, Hindistan, Güney Afrika, Yunanistan, İspanya, ABD, Mexico, Brezilya, Venezualla, Cezayir, Tayland ülkelerinde satılmaya başlamıştır. 

Belenco Responsive Mobile Görünümü
Belenco Responsive Tablet Görünümü
Belenco Responsive Masaüstü Görünümü

Belenco

2017

Peker Yüzey Tasarımları A.Ş., Belenco® Kuvars Yüzeyleri üretmek üzere, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 19 bin metrekaresi kapalı, 36 bin metrekaresi açık alanda kurulmuştur. 10 Aralık 2011’de açılışı gerçekleşen tesiste, dünyanın lider doğal ve kompoze taş teknoloji firması İtalyan Breton S.P.A’nın en gelişmiş teknolojisiyle tam otomatik iki hatta 4 holde, 3 vardiya ile üretim yapılmaktadır.

1

HIZLI HİZMET TALEP FORMU

Formumuzu doldurun ve bize taleplerinizi bildirin.

BİZE YAZIN