Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.
Kurumsal Web Tasarım Ajansı İzmir

Kendimizi iyi hissetmemizin tek bir yolu var; “Hazırladığımız web sitesinin kendi alanında en iyilerden biri olması.” Bugüne kadar 6 kez finale kaldığımız Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, Tudem Yayın Grubu için tasarladığımız web sitesiyle ikincilik ödülü aldık.
 

Venüs Ajans'ın Öne Çıkan Farkları


ÖZGÜN VE YENİLİKÇİ TASARIMLAR

Şablonlara karşıyız, sıradanlık en büyük düşmanımız. Hazırladığımız tüm web sitelerini, sıfırdan tasarlıyoruz, hiçbir zaman template kullanmadık ve kullanmayacağız.

CEP TELEFONLARIYLA VE MOBİL CİHAZLARLA UYUMLU RESPONSIVE WEB SİTELERİ

Çoğu sektörde web sitelerine giren kullanıcıların %50’den fazlası mobil cihaz kullanıcıları. Hem daha iyi bir kullanıcı deneyimi hem de arama motorlarında ön sıralara gelebilmek için web sitelerinin responsive olması çok önemli. 

VNSPANEL: SİZE ÖZEL, GELİŞMİŞ VE KULLANIMI BASİT YÖNETİM PANELİ

Web sitenizi, Word’de bir doküman günceller gibi kolayca güncelleyebilirsiniz. VNSPANEL Venüs Ajans tarafından geliştirilmiş, kullanımı son derece basit bir içerik yönetim sistemidir. Wordpress ve Joomla gibi hazır içerik yönetim sistemlerinin karmaşıklığından uzak, güvenli ve hızlıdır.

SEO DOSTU, GOOGLE’DA ÖN SIRALARA GELEN WEB SİTELERİ

Shakespeare yaşasaydı şöyle derdi: “Google’da ön sıralarda olmak ya da olmamak, artık bütün mesele bu!” Kullanıcı deneyimi arama motorları için çok önemli. Kullanıcı deneyimi nedir? Kullanıcının web sitesinde kolayca gezmesi, aradığını ve özgün bilgileri bulmasıdır. Bunu da sağlayan hız, sadelik, özgünlük gibi değişkenlerdir.

13 Yıldır, İstikrarlı ve Çok Hızlı Destek

Yüzlerce referansımızı web sitemizde yayınlamamızın bir nedeni var; hepsi Venüs Ajans’la çalışmaktan son derece memnun. Sadece mevcut müşterilerin yeni ihtiyaçları için çalışan bir destek ekibimiz var. Sadece web tasarım aşamasında değil web sitenizi yayına aldıktan sonra da yanınızdayız. Referanslarımızı inceleyin, mutlaka tanıdığınız markalar göreceksiniz. Bizi referanslarımıza sorun, Venüs Ajans’ı en iyi onlar anlatacak. İzmir, Manisa, Aydın, Muğla ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'ye profesyonel, kurumsal web sitesi tasarım ve yazılım hizmeti veriyoruz. Kurumsal Web Tasarım Ajansı İzmir için tıklayınız.

Ulusal ve Global Çok Güçlü Referanslar

Türk Hava Yolları, Kymco, Mondial, Graniser, İnci Holding, Bakioğlu Holding, Çukurova Holding, Yaşar Holding, Pınar, Altın Yunus, Kırçiçeği, Anemon Hotel, Polinas, Sera Streç, Uğur, Muratbey Peynirleri, Bisan, TEV (Türk Eğitim Vakfı), Nette Kariyer (2014 Altın Örümcek Ödülü) gibi birçok ulusal ve global marka için hazırlamış olduğumuz web sitelerini incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

10’un Üzerinde Ülkede Müşterilerimiz Var

Türkiye’nin Dünya’da söz sahibi bir dijital ajans merkezi olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle sadece Türkiye’ye değil 10’un üzerinde ülkeye dijital ajans çözümleri üretiyoruz. Norveç’in ünlü web tarayıcısı OPERA, Irak’ın önde gelen mimarlık ofislerinden CREATIVE DESIGN IRAQ, Umman’lı Kompozit üreticisi VOLCANTEC, İngiliz FIRST POINT SOLUTIONS global referanslarımızdan bazıları.

HIZLI HİZMET TALEP FORMU

Formumuzu doldurun ve bize talelerinizi bildirin.

BİZE YAZIN